SHITET 430 M2 TOKË TRUALL TEK VILAT AMERIKANE, TIRANË.

 • 108.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET 430 M2 TOKË TRUALL TEK VILAT AMERIKANE, TIRANË.

2 Qyteti Studenti / Sauk, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 430 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET 430 M2 TOKË TRUALL TEK VILAT AMERIKANE, TIRANË.

Toka ndodhet në një zonë mjaft të mirë me infrastrukturë të rregullt,një nga zonat më të kërkuara dhe më të qeta të Tiranës.

Sipërfaqe e tokës 430 m2.
Me dokumentacion hipotekor të rregullt.

Cmimi 108.000 euro\total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni : +355694083999

 • Address Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate