SHITET 3+1 NE FRESK!!!

 • 70.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
shitje

SHITET 3+1 NE FRESK!!!

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+1  ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje grupi pallatesh te  ndertuar nga me cilesoret ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ka nje pamje piktoreske me drejtim nga perendimi i diellit.

Apartamenti organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone me hapesire te bollshme.

Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim  dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500. 

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate