Shitet 3000 tokë arë në Surrel, tek Liqeni i Farkës.

  • 240.000€
,

Details

  • Price: 240.000€
  • Size: 3000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet 3000 tokë arë në Surrel, tek Liqeni i Farkës.
Toka ka një lokacion strategjik me mundësi për ndërtime vilash, rezidenca pallate etj. Ka pamje nga mali i Dajtit, dhe nga fundi i Liqenit të Farkës.

Çmimi 240.000 euro total, i negociueshëm.
Id 4423

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
0686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita