Shitet 3000 m2 tokë arë me pamje nga liqeni i Linzës, Tiranë

  • 599.500€
,

Details

  • Price: 599.500€
  • Size: 3000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet 3000 m2 tokë arë me pamje nga liqeni i Linzës, Tiranë
Toka është me dokumenta të rregullta pronësie, 3 çertifikata prone. Toka ka dhe nje shtepi te vjeter.
Pamja mbresëlënëse e liqenit i jep një vlerë te jashtëzakonshme kësaj toke të virgjër dhe të pa shkelur nga këmba e njeriut.
Kjo është një nga zonat që në një perspektivë të afërt do jetë një atraksion për qytetin e Tiranës për shkak të ajrit të pastër nga gjelbërimi natyral, mali i Dajtit që ndodhet pas tokës si dhe liqeni përballë.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate