SHITET 2+1 ,TEK PISHAT E BUTA!

 • 57.000€
, Pishat e Buta Durrës, Albania

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355699591732

Description

Shitet apartament me siperfaqje te brendshme 80.17m2 dhe siperfaqje totale 87 m2 ,prane Pishave te Buta tek zona Malit te Robit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje,1 sallon i cili bene shperndarjen e ambjenteve,1 tualet dhe 2 ballkone. Lokalizohet ne nje zone me gjelberim , e qete dhe ndodhet shume afer detit ne nje kompleks pallatesh. Apartamenti eshte ne katin e 1 banim te nje pallati 3 katesh, shitet i mobiluar si ne foto.
Per me shume info ose vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Pishat e Buta Durrës, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare