SHITET 2+1 TE VASIL SHANTO

 • 110.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET 2+1 TE VASIL SHANTO

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 te Vasil Shanto. Apartamenti eshte 90.30m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Zona ne te cilin ai ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkon.
Ka orientim jug perendim. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-vasil-shanto/

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate