Shitet Penthouse Liqeni i Thate

 • 171.000€
Rruga Hamdi Sina

Shitet Penthouse Liqeni i Thate

Rruga Hamdi Sina
 • 171.000€

Details

 • Property ID: 42995
 • Price: 171.000€
 • Property Size: 190 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: shtepi
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682052150

Description

Shitet Penthouse prane Liqenit te thate. Ndodhet ne katin e fundit(nençati) te nje pallati te ri me ashensor dhe me pamje te lire nga liqeni i Tiranes.
Organizohet ne nje sallon, kuzhina e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, veranda dhe dy ballkone.

Numri total i dhomave: 3
Dhomat e gjumit: 2
Tualete: 2
Sip. totale: 190m2
Sip. neto: 103.30m2

Adresa: Rruga Hamdi Sina

 • Address Rruga Hamdi Sina
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Compare listings

Compare
Ardit
 • Ardit