SHITET 17.000 M2 TOKE TEK LIQENI I FARKES

, Liqeni i Farkës, Rruga Maliq Collaku, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET 17.000 M2 TOKE TEK LIQENI I FARKES

, Liqeni i Farkës, Rruga Maliq Collaku, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 17000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet 17000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes ,te Liqeni i Farkes.
Toka eshte me plan studimor per vila. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per informacion ne lidhje me kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…qeni-i-farkes/

  • Address Liqeni i Farkës, Rruga Maliq Collaku, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate