Shitet 1680 m2 truall dhe 2474 m2 vreshta në Përmet

  • 85.000€
,

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 4154 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

Shitet 1680m2 tokë truall dhe 2474 m2 vresht pranë saj. Ndodhen në hyrje të Përmetit në një zonë të gjelbëruar dhe me peisazh të bukur. Vreshti ka 15 vite që është mbjellë dhe ka prodhimtari të lartë. Trualli dhe vreshti janë në krah të njëri-tjetrit dhe shiten bashkë si një pronë. Trualli është me themelet e një shtëpie. Pranë ndodhet një pus 90 m i thellë. Prona është e tëra e rrethuar me mure 3 m të larta.
Te lokacioni, me të kuqe është trualli, në krah është vreshti. Janë me çertifikata pronësie.
Cmimi total: 85 000 euro. ID 12837. Të interesuarit të telefonojnë: 0684035476

Address

  • City Permet

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate