SHITET 11000 M2 TOKE NE PETRELE

, Petrelë, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

SHITET 11000 M2 TOKE NE PETRELE

, Petrelë, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania

Details

  • Size: 11000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET 11000 M2 TOKE NE PETRELE

Shitet toke ne afersi te Tiranes me siperfaqe 11000 m2. Toka eshte ne periferi te  Tiranes ne Petrele. Zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. Lloij i tokes eshte ullishte dhe zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

  • Address Petrelë, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate