SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES VASIL SHANTO

 • 81.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES VASIL SHANTO

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 81.000€

Details

 • Price: 81.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1, 67.50 m2 ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar ne vijen e pare te ndertimit perballe shkolles Vasil Shanto.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe organizohet ne 1 kuzhine+sallon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone apo ne prona te ngjajshme telefononi ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-vasil-shanto/

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate