SHITET 1+1 NE FRESK!!!

 • 40.000€
, Fresku

Details

 • Price: 40.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 & ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 8 katesh.
Hyrja organizohet nga nje sallon ndenjie, kuzhine, dhome gjumi, tualet & ballkonin e bollshem.
Karakteristike ndertimin cilesorplanimetrine perfekte te te gjitha hyrjeve dhe izolimin nga jashte.
Vlen te permendet fakti se ne kete hyrje te gjitha instalimet si elektrike por edhe ato hidrosanitare jane kryer nga me te mirat.
Dritaret me dopio xham, dyert me dru masiv & mobilim bashkohor. Mos e humb rastin, per nje vizite ne prone kontakto 0692033500!!!

https://billionrealty.al/index.php/p…t-11-ne-fresk/

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate