SHITET 10.000 m2 TOKE …NE QAFSHTAM..!!

  • 130.000€
,
shitje

SHITET 10.000 m2 TOKE …NE QAFSHTAM..!!

,
  • 130.000€

Details

  • Price: 130.000€
  • Size: 10000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET TOKE … NE QAFSHTAM..!!

Shitet toke me nje siperfaqe 10.000 m2 .. ME hipotek..!!
Toka ndodhet rruges per ne qafshtame pran Bar Restorant Agrokulture dhe eshte e pershtatshme per disa llije biznesi (fshat turistik , resort etj..)
SHITET PER NJE CMIM 13 EURO m2 …!!
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni…!!
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

Address

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
  • Real Estate I-DEAL