SHITEN Vila Luksoze: “Elysium Residence” / Mjull Bathore

  • 270.000€
, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje

SHITEN Vila Luksoze: “Elysium Residence” / Mjull Bathore

, Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
  • 270.000€

Details

  • Price: 270.000€
  • Size: 310 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 067 2062729

Description

SHITEN Vila Luksoze: “Elysium Residence” /zona : Mjull Bathore

————————————

▪︎Rezidencë vilash mes ajrit të pastër, gjelbërimit, vetëm 1.5 Km nga TEG dhe 5 Km nga qendra e Tiranës. Një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës, infrastrukturë rrugore, lehtësisht e aksesueshme.

▪︎ Elysium Residencë ofron 42 Vila me tipologji të ndryshme:

▪︎Vilat Individuale janë në 3 tipologji:

Me sipërfaqe ndërtimi 310 m 2 – 323 m2 si dhe oborr me sipërfaqe prej 450-700 m2.

▪︎Çmim shitje: 430.000 € deri në 470.000 €

▪︎ Vilë e bashkangjitur me një zinxhir banesash të cilat mundësojnë hyrje individuale, oborr, janë në 5 tipologji:

Me sipërfaqe ndërtimi 215 m2 – 313 m2 si dhe oborr 170 m2 – 260 m2.

▪︎Çmim shitje: 270.000 €deri ne 390.000 €

▪︎Elysium Residence mundëson hapësira për këmbësorë & biçikleta, bar/kafe, market dhe një kënd lojrash për fëmijë.

▪︎Cilësi të lartë ndërtimi, sistem termoizolimi kapot, sistem ngrohje/ftohje, rifiniturat me tullë dhe veshje tulle, dritare & vetrata të mëdha me ngjyrë të bardhë, parapetet e ballkoneve do të jenë me balaustra xhami, vilat mbulohen me çati me tjegulla të kuqe marseljeze.

▪︎Përfundimi i rezidencës parashikohet fundivitin e 2021.

Mundësi kreditimi deri në 60% të vlerës.

▪︎Jemi pranë jush për të vizituar pronën me 0% Komision !!!

▪︎Cel:067 2062729

▪︎ info@imobiliareprime.com

▪︎imobiliareprime.com

  • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare