2+1, GREEN COAST RESORT PRANE DETIT JON

 • 199.000€
, Palasë
shitje

2+1, GREEN COAST RESORT PRANE DETIT JON

, Palasë
 • 199.000€

Details

 • Price: 199.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696054036

Description

Rezidenca turistike edhe rezidenciale e para e ketij lloji ne bregdetin Shqiptar ndodhet ne nje zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim, ne ajer te paster dhe prane freskise se detit,

Green Coast Resort  do te ofroje sherbime si bar-restorante, ambiente rekreative, vije bregdetare private, pedonale, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, investim te sigurte etj.

Fasada e xhamit dhe orientimi jug-perendim i jep viles nje ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartament 2+1 buze detit ne shitje vetem 300 m nga deti me sip. ndertimi 83 m2 + toke 107 m2 + 1 parkime, kati perdhe. Apartamenti ofron ambienti i ndenjes, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase. Parashikuar te perfundoje ne Mars 2021.

Kontakt Emon Sila: ‭+355 69 605 4036‬

Email: e.sila@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/green-coast-resort-0

 • Address Palasë
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93