SHITEN SHUMELLOJSHMERI APARTAMENTESH TE DON BOSKO ME 1200 EURO M2

 • 120.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITEN APARTAMENTE
~Tipologji Te Ndryshme
~ 2+1 dhe 1+1
~ PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~Mbrapa Vizjon +
~Don Bosko
~ Faza e Fundit e Ndertimit
~ CMIMI 1200€m2
KONTAKTONI 0676722221
kodiG400

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE