Shiten, Opsione Apartamentesh, Shëngjin. 45,000 € ID: plus16806

 • 45.000€
, Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje

Shiten, Opsione Apartamentesh, Shëngjin. 45,000 € ID: plus16806

, Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Shiten opsione apartamentesh në Shëngjin:
• Garzionere sipërfaqe 33.7 m2 , çmimi 23500€
• Apartament 1+1 , sipërfaqe 64.2 m2, çmimi 45000€
• Apartament 2+1 , sipërfaqe 92.3 m2 , çmimi 65000€
• Pallati në ndërtim
•Pamje nga Deti, mundësi zgjedhje
•Ndërtim cilësor
• Në proces hipotekimi
Opsione ideale investimi dhe lokacione perfekte për shtëpi pushimi.
Për ti vizituar na kontaktoni. plus16806

 • Address Shëngjin, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Lezhe

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +