SHITEN 6 GARSONIERE DHE 1 BAR-KAFE NE SARAND AFER DETIT.

 • 195.000€
, Afer Stadiumit
shitje

SHITEN 6 GARSONIERE DHE 1 BAR-KAFE NE SARAND AFER DETIT.

, Afer Stadiumit
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 370 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Në Sarand afer Stadiumit dhe rreth 100 m larg detit, shiten se bashku 6 Garsionere kati përdhe,plus dhe një bar-kafe-mëngjezore me verand e vend para.. .por kjo mund te kthehet edhe për banim nëse nuk do përdoret në destinacionin e paracaktuar.
Të gjitha këto sigurohen me një derë të blinduar…. te gjitha garsonieret se bashku kane nje siperfaqe 320 m2, plus dhe 50 m2 Ballkone. Me gjelbërim para dhe pishinë për komunitetie banorëve .Këto Garsionere gjenden në një Komplex Rezidencial dhe ngjitur me to sapo ka përfunduar nje Qender Tregtare Moderne qe e bën shumë atraktive Zonën dhe shton vlerat në perespektivën e Afert.
Të gjitha Garsioneret kanë ballkone kurse dritaret jane të paisura me Grila. Pjesa me e madhe e garsoniereve janë me pamje vizuale nga Deti. Sejcila ka tualete të bollshme me dritare.
Garsioneret janë bosh te pa mobiluara, me qellim qe kush i blen ti mobiloj sipas deshires.
SHITEN VETEM PER 195 000 €.
Nëse mir manaxhohen dhe në tregun ndërkombatarë, për një sezon veror qera mund të marresh rreth 15.000 €.
Investim që shlyen veten në më pak se 15 vite… NZITONI TË PERFITONI… !

Per  me shume informacion klikoni ne  linkun: http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520.

 • Address Afer Stadiumit
 • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare