SHITEN DY GARSONIERE NE GOLEM DURRES ME 32m2 DHE 30m2.

 • 39.000€
, Golem
shitje

SHITEN DY GARSONIERE NE GOLEM DURRES ME 32m2 DHE 30m2.

, Golem
 • 39.000€

Details

 • Price: 39.000€
 • Size: 62 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shiten dy GARSONIERE me 30m2 dhe 32 m2, ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe shkalle te brenshme me drite natyrale. Njera garsoniere eshte e mobiluar, kurse tjetra eshte bosh. Te dyja garsoniere kane plan sistemimi dhe mobilimi te punuar ne studio profesionale qe i kalojn blersit bashk me pronen. Garsonieret jane 150m2 larg detit, me orientim lindje. Pallati ku ndodhen garsonieret te cilat qe te dyja jane ngjitur mre njera tjetren ndodhet ngjitur me hotel[ RAMSES]
TE DYJA SHITEN PER 39.000 EURO.

 • Address Golem
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare