Shiten dy Apartamente 2+1+2 ne plazh buze rruges kryesore.

 • 650€
, Lagja nr 13 rruga pavaresia

Details

 • Price: 650€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0355694305673

Description

Shiten dy apartamente ngjitur me njeri tjetrin, mundesi shume e mire per ti bashkuar ne nje apartament te vetem ose per ti ndare ne garsonjere dhe 1+1.
Apartamentet shiten te vecuar ose bashke, disponojne certifikate pronesie, te pa banuara me pare.

Te dy apartamentet kane 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno shume te madhe, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe nje super verane plus nje ballkon.
Dimensionet e apartamenteve jane:

131,06m dhe 137,28m

Pallati eshte ndertese e vitit 2015, ka dy ashensore, muret jane termoizolues dhe ka tubacionet per sistemin e kondicionimit. Ndodhet perballe hotel adriatik ne rrugen kryesore.

Mundesi blerje dhe per parkimin me qepen dhe dritare, 25 m

Shitet nga person fizik, jo agjensi.

 

 • Address Lagja nr 13 rruga pavaresia
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Ivo
 • Ivo

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ivo
 • Ivo