Shiten apartamente te Rruga Kosovareve

 • 1.800€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shiten apartamente te Rruga Kosovareve

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696060612

Description

Shiten apartamente të sipërfaqeve të ndryshme tek Rruga e Kosovarëve.Zona ofron facilitetet e duhura dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode.Eshtë ndër zonat më të kërkuara. 1800 Euro/m2.

Apartamenti 407:
Tipologji 1+1
Sip.totale 68.03 m2
Sip.e apartamentit 59.16 m2

Apartamenti 501:
Tipologji 1+1+verandë
Sip.totale 68.07 m2
Sip.e apartamentit 55.86 m2
Veranda: 4 m2

Apartamenti 403:
Tipologji 1+1
Sip.totale 65.02 m2
Sip.e apartamentit 56.54 m2

Apartamenti 402:
Tipologji 1+1
Sip.totale 75.48 m2
Sip.e apartamentit 65.64 m2

Apartamenti 304:
Tipologji 1+1
Sip.totale 73.23 m2
Sip.e apartamentit 63.68 m2

Apartamenti 305:
Tipologji 1+1
Sip.totale 74.9 m2
Sip.e apartamentit 65.13 m2

Apartamenti 307:
Tipologji 1+1
Sip.totale 63.67 m2
Sip.e apartamentit 55.37 m2
Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting