SHITEN APARTAMENTE DHE VILA NE “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

, San Pietro, Gjiri i Lalzit

Details

  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355696054036‬

Features

Description

“SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

Residenca turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Projekti eshte realizuar nga nje studio prestigjoze italiane sipas kerkesave te klienteve.

Fshati turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Brandi nderkombetar i hotelerise me 5 Yje “Melia Hotel International” do te jete prezent ne San Pietro Resort. Hoteli do te kete nje kapacitet prej 350 dhomash dhe do te ofroje pishina, cazino, qendra SPA dhe te gjitha sherbime teksluzive me 5 yje.

Vilat edhe apartamentet te gjitha me orientim nga deti jane te mire-strukturuara per nje shtepi ideale ne bregdet.

OFROHEN PER SHITJE:

4 tipologji te ndryshme vila 2 kateshe dhe apartamente 1+1 dhe 2+1 ne godina 3 kateshe.

VILAT:

Vilat Elitare me sip 504.3 m2. 4 Dhoma Gjumi + 3 Banjo. Toka varion nga 1,100-1,700 Euro/m2. Cmimi 1.000,000 Euro.

Vilat Individuale me sip 204 m2. 3 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 600-900 m2. Cmimi 490,000 Euro.

Vilat Individuale me sip 240.3 m2. 3 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 600-900 m2. Cmimi 550,000 Euro.

Vilat e Bashkangjitura me 2 hyrje individuale me sip 191 m2 m2. 3 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 350 – 600 m2. Cmimi 415,000 Euro.

Vilat e Bashkangjitura me 4 hyrje individuale me sip 130.85 m2 secila. 2 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 250- 600 m2. Cmimi 280,000 Euro.

APARTAMENTET:

Apartamente 1+1 me sip. 72 deri 90 m2.

Apartamente 2+1 me sip. 98 deri 105 m2.

Cmimet e apartamenteve:

Vija e pare 1600 Euro/m2

Vija e dyte 1550 euro /m2

Vija te tjera 1500 euro /m2

Tek cmimi i apartamenteve eshte i perfshire edhe nje parkim. Toka dhe parkimi i apartamenteve jane ne perdorim.

Mundesi financimi deri ne 60 % te vleres se prones qe ju do te blini.

Kontakt: +355696054036‬
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-5

  • Address San Pietro, Gjiri i Lalzit
  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93