SHITEN APARTAMENTE 60 DHE 66 M2 TEK NEWS 24

 • 36.000€
Afer News 24
shitje

SHITEN APARTAMENTE 60 DHE 66 M2 TEK NEWS 24

Afer News 24
 • 36.000€

Details

 • Property ID: 29812
 • Price: 36.000€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shiten Apartamente 60 dhe 66 m2. Apartamentet ndodhen tek ish uzina traktorve siper News 24.
Ato jane te perbera nga 1 dhome gjumi, 1 soxhorno bashk me guzhinen, nje banjo dhe nje ballkon.
Pallati eshte ne nje vend panoramik , me ajer te paster larg smogut e zhurmave.
Ndertimi eshte shume cilesor dhe rezidenc me te gjitha sukseset per nje jete te qete.
SHITET VETEM PER 600 EURO/M2. Na kontaktoni.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : 355 684044520.

 • Address Afer News 24
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare