SHITEN APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 NE SELITE

 • 56.000€
, Selitë
shitje

SHITEN APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 NE SELITE

, Selitë
 • 56.000€

Details

 • Price: 56.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 te sapo perfunduara ne nje kompleks modern dhe supercilesor ne Selite prane Universitetit Marin Barleti.

Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ne nje kompleks elitar.

Pozicioni ne te cilen eshte ndertuar kompleksi ofron nje cilesi te shkelqyer jetese dhe te gjitha facilitet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Selitë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate