Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 me ballkon, Mbrapa Prefektures, Durres

 • 72.000€
, Prefektura e Durrësit, Rruga Karl Topia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 me ballkon, Mbrapa Prefektures, Durres

, Prefektura e Durrësit, Rruga Karl Topia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 me ballkon, Mbrapa Prefektures, Durres

Apartamentet jane:
2+1 me siperfaqe 99 m2
1+1 me siperfaqe 65 m2
dhe ndodhen ne katin e 2 te nderteses.

Cmimi : 2+1: 72 000 Euro
1+1 : 42 000 Euro

Disponojne dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Prefektura e Durrësit, Rruga Karl Topia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona