Shiten, Apartamente 2+1 / 1+1 , “Rr. Dibrës” ,Tiranë.

  • 1.700€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • 1.700€

Details

  • Price: 1.700€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Apartamentet janë me sipërfaqe të ndryshme, në fazë përfundimi ,me truall dhe kjo të jep mundësinë për të bër ndarje  dhe organizim preferencial. . Kompleksi ndodhet në një zonë shumë të mirë me zhvillim të vazhdueshëm, afër rrugës kryesore dhe pranë tij ndodhen intitucione të ndryshme ,urbane si dhe dyqane ,markete dhe farmaci. Vendëndodhja e tyre është  vetëm 5 minuta larg nga qendra si dhe shumë pranë spitalit “NeneTereza”.Apartamentet janë disponibël nga kati i 3 deri ne katin e  8.

– Sipërfaqe të ndryshme

– Orentim: Perëndim – Veri

– Çmimi 1700 Euro/m2

Për më shumë informacion na kontaktoni:

https://illyrianhome.al/property/shiten-apartamente-21-11-rr-dibres-tirane/

  • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • City Tirane
  • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
  • artur illyrianhome