Shiten: Apartamente 1+1_2+1/ Vlorë

  • 750€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Shiten: Apartamente 1+1_2+1/ Vlorë

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 750€

Details

  • Price: 750€
  • Size: 67 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

Shiten: Apartamente 1+1_2+1/Zona:Vlorë

 

▪︎Godina ndodhet në zonën e vilave, zonë rezidenciale me të gjitha shërbimet e nevojshme dhe hoteleri.

▪︎ Pozicionimi apartamenteve është lindje/ me sipërfaqe totale duke nga 67 m2- 80 m2, kt të ndryshme.

▪︎Ndërtim cilësor, termoizolim, kuzhina & Wc me ajrosje natyrale.

▪︎Godinë e sapo përfunduar, fazë pllake për përzgjedhjen sipas dëshirës së klientit.

▪︎ Nxitoni për të prenotuar apartamentin e pushimeve tuaja vetëm me 750 €/m2.

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎Cel: 0672062729

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎imobiliareprime.com

 

 

  • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare