SHITEN APARTAMENTE NE PERFUNDIM 1+1, 2+1, e 3+1 tek LIQENI I THATE.

 • 117.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i That
shitje

SHITEN APARTAMENTE NE PERFUNDIM 1+1, 2+1, e 3+1 tek LIQENI I THATE.

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i That
 • 117.000€

Details

 • Price: 117.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet ne vendin me te bukur te Tiranes mes Liqenit Artificial dhe Liqenit te Thate 4 Apartamente  qe jan gati ne pefundim se ndertuari
I pari, 93.2 m2 1+1 i perbere me salle te madhe, guzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet ne dhome dhe tualet dite.
I dyti 104.7m2 2+1 i perbere nga nje soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon te madhe.
I treti 154m2 3+1 i perbere nga nje soxhiorno, tre dhoma gjumi e dy tualete e ballkon te madh.
I katerti 161.5m2 3+1 i perbere nga nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Pallati ndodhet ne mes te dy liqeneve rrethuar me gjelberim, pallati eshte i veshur me sistem kapot, termo dhe hidroizolues ,anti sizmike me akses hyrje dalje nga autostrada. Nje vend ender per te jetuar, ne qetesi.  Cmimi i zones eshte  pak me i lart se cmimi tani i shitjes. Shitet per efekt emigrimi.
CMIMI I SHITEJES ME 1.250 EURO PER M2. (i pa diskutushem)

 • Address Liqeni i That
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare