SHITEN AMBJENTE ZYRE NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

 • 4.500.000€
, Rruga 1 Maji, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, 3001-3006, Albania
shitje

SHITEN AMBJENTE ZYRE NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

, Rruga 1 Maji, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, 3001-3006, Albania
 • 4.500.000€

Details

 • Price: 4.500.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 069 20 45 100

Description

Shiten ambiente për zyra në lagjen 5 Maj, Elbasan me një sipërfaqe totale prej 55m².

Ambienti ndodhet në katin e pare banimi të një pallati ekzistues.

Lokacioni strategjik bën të mundur shfrytezimin e të gjitha faciliteteve që ofron zona. Organizohet nga një sallon i madh i cili mund të perdoret si sallë mbledhjesh, dy dhoma të cilat përdoren si zyra pune 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 4500000 lekë/ total, i negociueshem.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ 069 20 45 100

 • Address Rruga 1 Maji, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, 3001-3006, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate