SHITEN 3 GARSONIERE AirBnb/Booking, super INVESTIM

 • 145.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

SHITEN 3 GARSONIERE AirBnb/Booking, super INVESTIM

Apartamentet janë investuar në Maj 2022, janë aktive në kanalet internacionale të qiradhënies DITORE me një xhiro mujore rreth 1’800 €.

Organizimi: Derë kryesore, korridor shpërndarës, 3 garsoniere të ndara (secili me sipërfaqe rreth 30m2), sipërfaqe të rregullta kuadratike, të mirë ndricuara natyralisht, ofrojnë mobilim komod dhe modern, kënd gatimi dhe tualete individuale.

Investuar në sistem kondicionimi, sistem kamerash, brava elektrike, ndricim elektrik me sensor etj. Shiten bashke ose te vecuar. Me hipotekë.

Kontaktoni zyrën tonë HABITAT në Komunën e Parisit për një vizitë në pronë:

📞0694370227 / 📞0694098578

HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

 • Address Rruga 5 Maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat