SHITEN 3 APARTAMENTE NE SARANDE

 • 34.500€
Rruga 5 Sarande
shitje

SHITEN 3 APARTAMENTE NE SARANDE

Rruga 5 Sarande
 • 34.500€

Details

 • Property ID: 31481
 • Price: 34.500€
 • Property Size: 575 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shiten 3 apartamente ne te njejtin pallat ne Sarande. Pallati ndodhet ne fillim tek Rruga 5.
Apartamenti i pare 1+1 eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno me guzhin bashk, nje banjo dhe nje ballkon, i teri me nje siperfaqe 57.5 m2.
Apartamenti i dyte 2+1 me nje siperfaqe 74 m2, i perbere nga nje soxhorno e guzhin bashk, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Apartamenti i trete 2+1 me nje siperfaqe 102m2, i perbere nga nje soxhorno e guzhin bashk, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone me pamje nga deti dhe i gjithe qyteti.
SEJCILA SHITET ME NJE CMIM 600 EURO PER M2. NJE MBREKULLI QE JA VLEN.

 • Address Rruga 5 Sarande
 • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare