Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1, tek Ish Fusha e Aviacionit.

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1, tek Ish Fusha e Aviacionit.

7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 84 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0697264350

Description

Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1, tek Ish Fusha e Aviacionit.

Apartamenti 1: Siperfaqe totale 84 m2 dhe ndodhet ne katin 8

Apartamenti 2: Siperfaqe toale 85 m2 dhe ndodhet ne katin 3

Apartamenti 3: Siperfaqe totale 100 m2 dhe ndodhet ne katin 5

Per informacione te tjera kontaktoni ne numrin:
069 72 64 350

  • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal