Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1 perballe Ministrise se Mbrojtjes

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1 perballe Ministrise se Mbrojtjes

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 92 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 069 72 64 350

Description

Shiten 3 apartamente me tipologji 2+1 perballe Ministrise se  Mbrojtjes

Apartamenti 1: Siperfaqe totale 92 m2 dhe ndodhet ne katin 3

Apartamenti 2: Siperfaqe toale 94 m2 dhe ndodhet ne katin 2

Apartamenti 3: Siperfaqe totale 95 m2 dhe ndodhet ne katin 1

Per informacione te tjera kontaktoni ne numrin:
069 72 64 350

  • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal