Shiten 3 apartamente 2+1 tek Fiori Di Bosco

9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shiten 3 apartamente 2+1 tek Fiori Di Bosco

9 Don Bosko / Jordan Misja, Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 94 m²
  • Rooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699947554

Description

Shiten 3 apartamente 2+1 tek Fiori Di Bosco

Apartamenti 1: Ndodhet ne katin e 9, me siperfaqe 94 m2 dhe me orientim Lindje

Apartamenti 2: Ndodhet ne katin e 7, me siperfaqe 106 m2 dhe me orientim Veri-Perendim

Apartamenti 3: Ndodhet ne katin e 9, me siperfaqe 98 m2 dhe me orientim Lindje

☎️Për informacione te tjera kontaktoni ne numrin:
069 99 47 554

  • Address Fiori di Bosco, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal