Shiten 2 Garazhe në Rrugën Transballkanike Vlorë.

  • 22.000€
,

Details

  • Price: 22.000€
  • Type: garazh
  • Status: shitje

Description

Shiten 2 Garazhe në Rrugën Transballkanike Vlorë.

Garazhi ka një sipërfaqe prej 41.5 m2 .
por secila nga hapsirat mund të shitet dhe vec e vec.
Garazhi është i pajisur me qepen.

Garazhdi ndodhet në një zonë të populluar dhe lehtësisht të aksesueshme.
Hapësirë e mjaftueshme për 2 makina.

Disponon certifikatë të rregullt pronësie .

Çmimi i shitjes është 22.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare