Shiten 2 Garazhe në Rrugën Transballkanike Vlorë.

 • 22.000€
, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria
shitje
, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria
 • 22.000€

Details

 • Price: 22.000€
 • Size: 41 m²
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

Shiten 2 Garazhe në Rrugën Transballkanike Vlorë.

Garazhi ka një sipërfaqe prej 41.5 m2 .
por secila nga hapsirat mund të shitet dhe vec e vec.
Garazhi është i pajisur me qepen.

Garazhdi ndodhet në një zonë të populluar dhe lehtësisht të aksesueshme.
Hapësirë e mjaftueshme për 2 makina.

Disponon certifikatë të rregullt pronësie .

Çmimi i shitjes është 22.000 Euro/total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 697066661
📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al

 • Address Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, Shqipëria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare