SHITEN 2 GARAZHE NË LUNGOMARE VLORË.

 • 30.000€
, Vlore

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 37 m²
 • Rooms: 2
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0699356083

Features

Description

SHITEN 2 GARAZHE NË LUNGOMARE VLORË.

Garazhet ndodhen në një nga zonat më të aksesueshme, të qytetit.

✅ Sipërfaqe për një prej garazheve 👉🏻18.48 m2; Sipërfaqe totale për 2 garazhet 👉36.96 m2.
✅ Orientimi veri
✅ Parkimi gjendet në katin  nëndhe
✅ Çmimi: Garazhet mund të shiten të dy së bashku në vlerën 30.000 euro👍🏻
✅ Të dy garazhet janë të pajisur me çertifikatë Pronësie dhe dokumentacion të rregullt ligjor.

Garazhi eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355 69 935 6083

—————————————————————

 • Address Vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare