SHITEN 2 APARTAMENTE 120m²+80 m² 200 m² +Garazhd 40m² LIQENI PANORAMIKE

 • 330.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, LIQENI ARTIFICIAL
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, LIQENI ARTIFICIAL
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0673196970

Description

SHITEN2 Apartamente Liqeni i Tiranes 

pozicionim ne  katin e peste Rooftop  pas Bar Favola ,Gambero.
Planimetrite jane Apartament 120m2 dhe Apartament 80m2 certifikate pronesie plus garazhd 40m2 plus Tarace prej 200m2 .
Ne kete kat qe eshte dhe i fundit i pallatit jane vetem keto 2 Apartamente dhe nuk ka apartamente te tjere. Pamje fantastike e perhershme pa pengesa nga Liqeni.
Aktualisht apartamentet jane te dhene me qera dhe te mobiluara Pallati eshte ndertuar nga Fratari pf viti 2010 por nuk ka ashensor ​ i cili mund te instalohet privatisht .
Apartamentet shiten te 2 sebashku/ose vec  dhe jane ideale per investim . pasi mund te shfrytezohet + dhe taraca prej 200 m2 per investim  papafingo ose verande  .
Ideale per Penthouse RoofTop apo Lokal nese investohet. Cmimi shitjes okazion vetem 330 000 eur /
Per me shume info na kontaktoni Bashkepunojme dhe me agjensi
Cel. : 0673196970

 • Address LIQENI ARTIFICIAL
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
melis
 • melis

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
melis
 • melis