SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE, TIRANË

 • 170.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 PRANË ISH QYTETIT TË NXËNËSVE, TIRANË

 

Sipërfaqe: 137 m²
Çmimi: 170.000 euro
Vendndodhja: Rruga Hamdi Pepo

 

Apartamentet ndodhen në katin e 2 -të  të banimit  në një pallat të ri me ashensor .Apartamenti ka qen I organizuar si 3+1 por është ndarë në dy hyrje 1+1 ku secila ka hyrjen e vet dhe janë të pavarura nga njëra tjetra. Apartamentet  organizohen në korridorin hyrës, sallonin e ndenjes bashkë me këndin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet .Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode si linja transporti publik, shkolla, farmaci etj, çka e bën një pronë ideale si për banim, por edhe për investim duke e lënë me qira. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor , është I shtruar me parket dhe gati për banim . Apartamentet shiten të dy bashkë dhe jo të ndarë.

 

Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet

 

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355697032241

 

 

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta