SHITE VILE TRE KATESHE NE DURRES NE QENDER KARABINA

  • 90.000€
, Qender Durres

Details

  • Price: 90.000€
  • Size: 477 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet VILE ne Durres 300 metra afer qendres. Vila ndodhet ne nje zone shume te bukur me pamje nga deti dhe qendra e qytaeti. Vila eshte e ndertuar si karabina dhe blersi mund te beje ndarjet e dhomave brenda sipas deshires se tij. Vila ka 477m2 ndertim dhe 400 m2 truall. Vila eshte me cerifikat te rregullt pronesie , si trualli edhe vila.
SHITET VETEM PER 90.000 EURO.

  • Address Qender Durres
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare