Shite vilë dhe 2 ambjente biznesi

  • 1.000.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • 1.000.000€

Details

  • Price: 1.000.000€
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355692024090

Description

Shitet vilë & 2 ambjente biznesi/magazina, Ruuga Durrës-Shijak. Ndodhen buzë rrugësi kryesore.
Ka një sipërfaqe totale toke prej 2400 m2. Shtëpia është e përbërë nga 3 kate. Kati përdhe me sipërfaqe 311 m2 është I organizuar në sallon ndenje, ambjent gatimi+ngrënie, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Kati I parë organizuar në sallon ndenje me hapësira të mëdha, kuzhinë gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë. Kati I dytë është I papërfunduar në punime. Vila është e pajisur me panel diellor dhe kaldaje. Është totalisht e investuar. Bashkë me vilën shiten dhe 2 ambjenete biznesi të cilat janë buzë rrugës, siperfaqet e magazinave jane 300 dhe 330 m2, me lartesi 4 metra dhe të pajisura me vetrate xhami. Përshtaten për aktivitete të ndryshme biznes. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 1,000,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina