Shite apartamet, Don Bosko

 • 126.500€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 126.500€

Details

 • Price: 126.500€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694033900

Description

Shitet apartament tek Rruga ‘’Lord Bajron’’ në Don Bosko, Tiranë. Zona në të cilën ndodhet po merr një zhvillim të vrullshëm vitet e fundit. Vendndodhja e mirë e apartamentit e bën atë një mundësi të mirë investimi. Godina ka punime shumë cilësore me standarde bashkëkohore.
Apartamenti ka siperfaqe bruto 101,24 m2, siperfaqe neto 86,54 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14,7 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1+2, organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Ka hapësira dhe planimetri të rregullt. Cmimi 1250 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting