SHIT TOKË PRANË VILAVE GJERMANE , TIRANË

 • 96.800€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 96.800€

Details

 • Price: 96.800€
 • Size: 440 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje

Description

SHIT TOKË PRANË VILAVE GJERMANE , TIRANË

 

Çmimi: 220 euro /m2

Sipërfaqja: 440 m ²

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Furnizim me ujë.
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

+355 68 800 0969

 • Address Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta