SHESIM SUPER APARTAMENT NE SHKEMBIN E KAVAJES ME PAMJE DETI!

 • 145.000€
, Shkëmbi I Kavajës

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0688563481

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7,eshte i pajisur me ashensor dhe pallati ka administrim.
Organizohet nga nje dhome ndenje e madhe e cila permban dhe kuzhinen brenda saj,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon super te madh me nje pamje te mrekullueshme.
Prona eshte 112 m2 dhe e pajisur me certefikate te rregullt pronesie.
Per nje vizite ne prone ose me teper informacione na kontaktoni!

 • Address Shkëmbi I Kavajës
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare