Shesim Garsoniere, Rruga E Dibres

 • 79.800€
, Rruga e Dibres

Details

 • Price: 79.800€
 • Size: 57 m²
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Shesim apartament garsoniere ne nje ndertim te ri cilesor te Rruga e Dibres. Garsonieria disponon nje siperfaqe totale prej 56.87 m2 nder kto siperfaqe e brendshme 42.07 m2. Pozicionohet ne katin e 8.

Ndertimi ka perfunduar eshte ne fazen e instalimeve.
Lokacioni qe ka ndertimi mundeson qe te kete akses ne rrugen kryesore dhe te jete prane te gjitha faciliteteve qe nevojiten per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj