Shesim Apartament 3+1 tek Kompleksi Nobis!

 • 430.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Sami Frashëri
shitje

Shesim Apartament 3+1 tek Kompleksi Nobis!

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Sami Frashëri
 • 430.000€

Details

 • Price: 430.000€
 • Size: 165 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0672044431

Description

Shesim apartament i tipologjise 3+1, pozicionuar ne nje nga komplekset me cilesore dhe te preferuara te zones, tek “Nobis”, prane liqenit artificial. Organizimi, administrimi dhe facilitetet e kompleksit jane tiparet dalluese qe i japin perparesi investimit tuaj. Me nje siperfaqe totale prej 165 m2, dhe nje organizim te mire strukturuar te ambienteve, nisur me korridorin shperndares te ambienteve, soxhorno, ambient gatimi i ndare, 3 dhoma gjumi, ballkoni si dhe 2 tualete.
Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare.
Per tu cilesuar investimi si nje vlere e shtuar e apartamentit, nga markat me prestigjoze ne cilesi dhe ne vlere, dekorativ mural i firmes San Marco, pllaka te cilesise ekskluzive te firmes Roberto Cavalli, mobilim i stilit modern i plotesuar ne detaj, dyer te perpunuara me elemente dekorativ, sistem chiller ngrohje etj.
Ne cmim perfshihet mobilimi.
Ne varesi te kerkeses disponohet post parkimi ne vlere ekstra.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per detaje apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 • Address Rruga Sami Frasheri
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
century21adore
 • century21adore