Shesim Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Tirana’s Rock Ne Qender Te Tiranes!!

, Qender

Details

 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne qender te Tiranes, ne kompleksin e ri ne proces ndertimi Tirana’s Rock, shitet apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nderteses dhe ka nje siperfaqe totale prej 111.76 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 95.54 m2.

ORGANIZIMI:

Sallon ndenje
Ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
Ballkon (27.54 m2)

Kompleksi ka punime te standarteve europiane dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Punimet e kompleksit pritet te mbarojne ne fund te vitit 2025.

Per me shume informacion na kontaktoni !!

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj