Shesim apartament 2+1+2 T ne Astir !

 • 130.000€
, Prane Jata Market, Unaza e Re

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Shesim apartament 2+1 prane Jata Market,ne zonen e Astirit.
Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re, me ashensor.ne katin e trete.
Apartamenti ka siperfaqe 105 m2,organizuar ne hyrje nga korridori, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (njeri me dritare).
Zona eshte me infrastrukture te rregullt dhe me akses te menjehershem ne rrugen kryesore.
Per cdo informacion mund te kontaktoni nr bashkengjitur.

 • Address Prane Jata Market, Unaza e Re
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact