Shesim Apartament 2+1 Prane Kinostudios

, Tufine

Details

 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne Tufine, prane kafes se Rremes.

*Organizimi i apartamentit:
*Sallon ndenje
*Ambjent gatimi
*2 Dhoma gjumi
*1 tualet
*Korridor shperndares
*Verande e cila rrethon apartamentin

*Informacion per apartamentin:
*Ndertim i ri
*Siperfaqe neto: 77m2
*Siperfaqe verande: 48m2
*Siperfaqe bruto: 135m2
*Kati i 5, i fundit

*Investimet ne prone
*Mobilim i ri
*Ashensor
*Mundesi parkimi poshte pallatit

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

 • Address Tufine
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj