SHESIM APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ASTIRIT!

 • 65.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
shitje

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E ASTIRIT!

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355672044431

Features

Description

Shesim apartament 2+1 ne zonen e Unazes se re me siperfaqe totale 90 m2.
Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem,dy dhoma gjumi,dy ballkone dhe nje tualet.
Ne cmim perfshihet i gjithe mobilimi.
Godina ne te cilen ndodhet eshte e mireadministruar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt dhe shitet e mobiluar.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Adore
 • Century 21 Adore